Czas i koszty dostawy

Czas i koszty dostawy


Jaki jest dokładny koszt i czas dostawy w ATom Studio?

Koszt
Jest uzależniony od wybranej przez Klienta formy wysyłki, wybieranej podczas składania zamówienia oraz wagi i objętości. Staramy się wysyłać zamówienie w jednej przesyłce a Klient ponosi jeden koszt dostawy.

Jeżeli gabaryty zamówienia przekraczają oferowane przez nas formy wysyłki, taka forma nie będzie widoczna w "koszyku" podczas finalizacji zamówienia.

 

Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-10 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się w magazynie i określony produkt nie ma wyraźnie opisanego dłuższego czasu realizacji.

W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem.

 

W przypadku przedmiotów personalizowanych i wykonywanych na zamówienie, których ostateczna wersja będzie akceptowana przez kupującego, czas dostawy liczy się od chwili zaakceptowania przez kupującego ostatecznej wersji produktu/projektu.

 

Zamówienia składane bezpośrednio w sklepie internetowym, bądź za pośrednictwem innych platform sprzedażowych w dni ustawowo wolne od pracy, są traktowane jak złożone w pierwszym dniu roboczym po dniu wolnym.

 

W przypadku wyłączenia sklepu na okres urlopowy, bądź z powodu przerw technicznych, na stronie głównej sklepu www.atomstudio.pl będzie określony czas powrotu sklepu do normalnego funkcjonowania i terminu realizacji zamówień złożonych w sklepie w tym okresie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl